ORANŽINIS  KAMUOLYS
   Klaipėdos Krepšinio Klubas


SVEIKI ATVYKĘ Į KLAIPĖDOS KREPŠINIO KLUBĄ!

PARAMAAPIE MUS

Gausių mokslinių tyrimų duomenys rodo, kad visame pasaulyje dauguma suaugusiųjų ir vaikų yra nepakankamai fiziškai aktyvūs, slopsta susidomėjimas sportu. Vaikų bei paauglių pramogų ir laisvalaikio pobūdis pasikeitė – tapo daug pasyvesnis.

Teigiama fizinio aktyvumo patirtis vaikystėje padeda sukurti tvirtus sveiko ir produktyvaus gyvenimo ateityje pagrindus. Reguliari fizinė veikla teigiamai veikia įvairias svarbias organizmo fizines funkcijas.

Be to, sportas didina pasitikėjimą savimi, gerina savigarbą, o komandiniai sportiniai žaidimai moko ir bendravimo. Daugumos sporto srities mokslininkų sutarimu krepšinis yra visapusiškai lavinantis sportas. 

Krepšinio klubo „Oranžinis Kamuolys“ tikslas ne tik ugdyti meilę krepšinio žaidimui, pagrindinius krepšinio įgūdžius, ruošti aukšto sportinio meistriškumo žaidėjus, bet ir stiprinti bendrą vaikų sportiškumą, išmokyti sveiko judėjimo, sveikos mitybos ir sveikos gyvensenos pagrindų.

„Oranžinis Kamuolys“ krepšinio klubas  skirtas 4-18 metų vaikams ir paaugliams, berniukams ir mergaitėms, visiems norintiems aktyviai leisti laiką.

Mūsų filosofija – vengti pernelyg ankstyvos vaikų specializacijos sporte, todėl vaikų, iki 12 metų, treniruotėse didžiausias dėmesys skiriamas lavinant vaikų bendrą fizinį pasiruošimą ir taisyklingų krepšinio pagrindų mokymą ir tik vėliau vaikai skirstomi į tikslines, krepšinio grupes ir ruošiami aukšto meistriškumo sportininkai. 

Klubo treniruočių metu  naudojamos naujausios metodikos ir priemonės, kad klubo auklėtiniai galėtų tobulėti, tiek fiziškai, tiek protiškai ir būtų sveiki bei sąmoningi Lietuvos piliečiai. 


Mūsų Facebook puslapis

 

Vasaros stovyklos 2021

Kviečiame 6-13 metų vaikus į smagias stovyklas 2021  metų vasarą... skaityti daugiau 

Vstovykla vaikams


Saugaus sporto programa 

Nuo sveiko vaiko iki konkurencingo, siekiančio tobulėti sportininko

Sportas teikia daug naudos vaikų sveikatai ir ši patirtis išlieka visą likusį gyvenimą. Deja, kartais atsitinka taip, kad sportuodami susižeidžiame....  skaityti daugiau 

Registruojame vaikus į krepšinio ir saugaus sporto treniruotes

Į treniruotes priimame vaikus nuo 4 metų amžiaus.


Treniruotės 7- 9 metų amžiaus vaikams:

II ir IV 17-18val.

VI 14-15 val.

VII 12-13val.


Treniruotės 10- 12 metų amžiaus vaikams:

II ir IV 16-17 val.

VI 15-16 val.

VII 13-14 val.


Treniruotės 4 -6 metų vaikams:

II ir IV 18-19 val.

REGISTRACIJAVisa informacija telefonu arba el. paštu, skambinkite +37068639600 arba  rašykite info@oranziniskamuolys.lt 


SUSISIEKITE SU MUMIS