KLAIPĖDOS VAIKŲ KREPŠINIO KLUBAS  

DARŽELINUKŲ KREPŠINIO TURNYRAS „ORANŽINIS KAMUOLYS 2022“, SKIRTAS LIETUVOS KREPŠINIO 100-MEČIUI PAŽYMĖTI 🏀

 2022-05-22 d. Klaipėdoje įvyko mūsų klubo organizuotas vaikų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo net 8 mažųjų 5-6 metų sportininkų komandos iš Klaipėdos ir Vilniaus (Klaipėdos krepšinio klubas „Oranžinis Kamuolys”, Klaipėdos krepšinio mokykla, krepšinio klubas „Vilniaus krepšinis“ ir Vilniaus krepšinio mokykla).


Atkaklios kovos vyko 4 sumažintose aikštelėse, taip pat vaikai dalyvavo azartiškuose individualiuose ir komandiniuose reakcinių šviesų, metimų į automatinius krepšius ir tolimųjų metimų konkursuose.

Turnyro nugalėtojais po įnirtingos finalinės kovos tapo Klaipėdos krepšinio mokyklos 1-oji komanda,  antra vieta atiteko Klaipėdos Oranžinio Kamuolio „KIRAI“ komandai, 3 vietoje liko Vilniaus krepšinio mokyklos komanda.

Tai pirmasis mūsų surengtas toks didelis turnyras, taigi labai džiaugiamės ir dėkojame dalyviams, komandų treneriams už atiduotas jėgas kovojant rungtynėse bei jų tėveliams už smagią atmosferą ir palaikymą! 

Taip pat labai dėkojame mūsų turnyro draugams bei rėmėjams už puikius prizus:

- Lietuvos Krepšinio Federacija 

- Sveikuoliškų produktų parduotuvė „Sveikuolio kelias“

 Kviečiame peržiūrėti pilną nuotraukų foto galeriją mūsų Facebook puslapyje ir dar kartą pasidžiaugti gražiomis sportinėmis akimirkomis!

 

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie